Your reliable partner for Central EUROPE

Incomingova cestovní agentura

O NÁS:

Incomingová cestovní agentura SIMPLY TRAVEL2CZ je mladá dynamická firma poskytující služby v oblasti cestovního ruchu v České republice. Našimi prioritami jsou flexibilita a poskytování služeb na vysoké úrovni za přijatelné ceny na celém území České republiky a sousedních států (Rakousko, Německo, Polsko, Slovensko atd).

Našim partnerům nabízíme ubytování a ostatní služby v uvedených destinacích, a to jak pro individuální klientelu, tak pro VIP klienty, leisure, incentive a studentské skupiny. Díky mnohaleté praxi našich zaměstnanců v odvětví cestovního ruchu, jsme schopni uspokojit veškeré požadavky klientů v České republice i v okolních zemích.

Při práci používáme dlouholeté známosti s našimi zahraničními partnery. Veškeré služby nabízíme v několika jazycích (česky, srbsky, chorvatsky, rusky, anglicky, německy, španělsky). Vzhledem k velkému počtu partnerů můžeme nabídnout nejlepší podmínky v ramci ceny a kvality.


DESTINACE

Jsme schopni uspokojit veškeré požadavky klientů v rámci cestování v České republice i v okolních zemích.

Destinace

Česká republika

Česká republika je vnitrozemský stát ležící ve střední Evropě. Je členem EU a na seznamu kulturního dědictví UNESCO má zapsaných celkem 12 lokalit. Přestože se jedná o jednu z nejmenších zemí, oplývá mnoha přírodními, technickými i historickými památkami. Česko je známo především jako země hradů a zámků, lázeňských míst a celosvětově známému pivu. Největším turistickým lákadlem ČR je hlavní město Praha s proslulým Pražským hradem (Hradčany) a Karlovým mostem. Dalšími turisticky atraktivními městy s množstvím památek a zajímavostí jsou Karlovy Vary, Český Krumlov, Kutná Hora a Brno. Oblast Jižní Moravy je proslulá svými vinicemi a cykloturistikou.

Co nabízíme

Destinace

Slovensko

Slovensko je státem centrální Evropy začleněný do Evropské Unie. Je známý především díky pohořím Tatry a Fatry, lázním a hlavním městem Bratislavou. Nachází se zde také mnoho hradů, zámků a kostelů. Osm míst na Slovensku je zařazeno do seznamu světového dědictví Unesco. Za návštěvu rozhodně stojí Oravský hrad, který je nejnavštěvovanější památkou na Slovensku. Dále město Banská Šťiavnica, Dobšínská ledová jeskyně, kostel v Kežmaroku či město Levoča se slavným oltářem mistra Pavla. Největší areál vodní zábavy s termální vodou Tatralandia je pak ideálním cílem rodin s dětmi.

Co nabízíme

Destinace

Rakousko

Rakousko je vnitrozemská republika ležící ve střední Evropě. Přibližně 60% celé země tvoří pohoří Alpy a Malé Karpaty. Alpská horská střediska spolu s Vídní a Salzburgem představují největší lákadla této země. Rakousko má také velmi hlubokou hudební tradici. K nejznámějším skladatelům patří Wolfgang Amadeus Mozart, Johan Strauss a Franz Schubert. Světově známý je i Novoroční koncert vídeňských filharmoníků přenášený televizí na Nový který sleduje téměř miliarda lidí. Sedm památek se dostalo na seznam světového kulturního dědictví Unesco, mimo jiné i železnice Semmering, Solná komora v Horním Rakousku nebo město Graz.

Co nabízíme

Destinace

Maďarsko

Maďarsko bývá vnímáno především jako země vína, lázní a dobrého jídla. Tento vnitrozemský stát centrální Evropy v roce 2004 vstoupil do Evropské Unie. Turisté navštěvují především hlavní město Budapešť a jezero Balaton. Z lázeňských míst jsou nejznámější Eger, Hevíz, Sopron nebo Siofok. Zvláštními lázněmi jsou termální lázně Miskolc-Tapolca umístěné v jeskyni. Typickou přísadou v maďarské kuchyni je paprika a sůl. Mezi tradiční potraviny můžeme zařadit čabajku, debrecínskou šunku a čalamádu a známé pokrmy jsou guláš, perkelt, lečo či langoš. Také víno neodmyslitelně patří k Maďarsku. K nejznámějším vinným regionům řadíme Tokaj nebo Eger.

Co nabízíme

Destinace

Německo

Německu náleží druhé pořadí co do velikosti evropských států. Je členem G8 (nejvyspělejší státy světa) a má 33 atrakcí zapsaných na seznam světového kulturního dědictví Unesco. Německá města mají mnoho tváří. Jsou to pulzující metropole, nákupní zóny, architektonické skvosty i města s bohatým nočním životem. Hlavním městem je tři a půl milionový Berlín. Ke světově známým německým značkám patří Mercedes, BMW a Volkswagen. Z kulturních akcí se pak mnohým vybaví největší pivní festival Oktoberfest. Nejoblíbenějšími atrakcemi mezi turisty jsou bavorský zámek Neuschwanstein, zábavní park Europa-park v Rustu a památka Kolínský Dóm.

Německé hotely a ubytovací zařízení patří k těm nejlepším v Evropě. Host je vždy středem zájmu. Všude na vás čeká vysoká kvalita služeb a  přátelský personál.

Co nabízíme

Destinace

Polsko

Polsko představuje stát ležící ve střední Evropě, který má ze severu přístup k Baltskému moři. V současnosti je hlavním městem Varšava, ale ještě do raného novověku jím byl Krakov. Za návštěvu stojí i přírodní krásy Polska – Mazurská krajina s třemi tisíci jezer, Tatry se střediskem Zakopané nebo Bieszczady s nespoutanou přírodou. Z měst pak můžeme jmenovat Čenstochovou s klášterem Jasna Gora (důležité poutní místo Polska), příjemné přímořské město Gdaňsk s nedalekým letoviskem Sopot či Vratislav (Wroclaw), jehož staré centrum je propojeno více než stovkou mostů. Nenápadné provinční městečko Osvětim se stalo svědkem nepředstavitelného zla. Bělověžský prales je zbytek původního panenského pralesa, ve kterém volně žije zubr evropský.

Co nabízíme

Služby které nabízíme:

DOPORUČENÍ Simply TRAVEL2CZ:                                          

Prague

Kontaky

Incomingová cestovní agentura SIMPLY TRAVEL2CZ posytuje služby v oblasti cestovního ruchu v Čecké republice a sousedních států Rakousko, Německo, Polsko či na Slovensku.
Název E-mail Zpráva Odeslat

+420 607 158 648

info@travel2.cz